Spolupráca

Buďte našimi partnermi

Chceli by ste mať vo Vašom kamennom obchode či na eshope naše Sviečky Prometheus ?
Sme iba radi! Kontaktujte nás
Veríme v úspešnú budúcnosť najsviečok ako aj každého dobrého človeka, ktorí sa zapojí ! Málokto uverí dokým to nevidí na vlastné oči, naše sviečky sú naj!
Prečo si to myslíme?

 

 

Neustále napredujeme a zlepšujeme sa
Od myšlienky k jedným z najkrajších sviečok na svete sme sa vypracovali poctivou prácou, láskou k pekným veciam a rešpektom k tradíciam. Bolo to síce ako keby včera, no z koníčka a potešenia z pekných sviečok sa stala generačná záležitosť!

Tvoríme krásne výrobky
Naša ponuka je široká, takmer všetko čo na webe nájdete máme na sklade. Máme produkty rozdelené podľa váh, farieb či vzorov a kategorizované podľa účelu. Našim partnerom ponúkame množstvo výhod, vrátane osobného ľudského prístupu či výrobky priamo na mieru podľa dopytu, samozrejme aj vo väčších objemoch.

Zákazníkov si vážime
Myslíme nielen na nové modely a dekorácie. Náš elán sa snažíme transformovať na vynikajúcu zákaznícku skúsenosť a preto plníme priania na počkanie, problémy riešime bezodkladne a v blízkej dobe plánujeme rozšíriť sortiment a to aj vďaka tomu, že radi počúvame dobré nápady

Chcete so svojím výrobkom preraziť spolu s nami ?!!
Pridajte sa k nám. Napíšte nám svoje meno, kontaktný email, telefónne číslo, čím sa zaoberáte, čo je váš produkt a k tomu pridajte jeho fotku. Toto stačí odoslať na náš email info@najsviečky.sk. My Vám dáme vedieť :)
Tešíme sa na vaše stojany, podložky či iné dekoračné výmysly!

No tags for this post.

Comments are closed.